Kamu İktisadi Teşebbüsleri Çalışanları (KİT) Kapsamında olan, MAKİNE KİMYA ENDÜSTRİSÜ KURUMU Genel Müdürlüğümüzde yaklaşan yeni ihaleden  dolayı, kurum yöneticilerimizle görüşme sağladık. Daha öncesinde kurum temsilcileri ve işçi arkadaşlarla istişarelerde bulunup, geçmiş ihaleyi inceleyerek, yeni ihaleye eklenebilecek hususları değerlendirdik.

HAK-İŞ KONFEDERASYONU ve ÖZ GÜVEN -SEN  Sendikası Genel Başkanımız Sayın ÖMER YILMAZ Başkanımızın ve Yönetim Kurulumuzun Selamlarını ilettik.

Bu değerlendirmelerimiz sonucunda, Yeni ihalede olmasını istediğimiz talep ve isteklerimizi HAK-İŞ / Öz Güven -Sen Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ümit YALÇIN Başkanımız, Hizmet-İş Sendikası Ankara 2’ Nolu Şube Başkanımız Sn. Recep DERE, Ankara 5 No’lu Şube Başkanı Sn. Murat Demirtaş Bey, 

Temsilcilerimiz Sn. Fatih YILDIRIM Bey ile birlikte, kurum yöneticilerimizle madde madde hem sözlü bir şekilde değerlendirip, hemde resmi yazı şeklinde hazırlayıp kurumumuza teslim ettik. 

Makine Kimya Endüstrisü Kurumu Genel Müdürlüğü Yöneticileri, Başta Genel Müdürümüz Sayın YASİN AKDERE Bey, 

Genel Müdür Yardımcımız Sayın ALİ KESKİNKILIÇ Bey, İdari İşler Müdürümüz Sn. Fuat Bey, Satınalma Müdürümüz Ahmet Bey ve Ersin Bey ve Tüm yöneticilerimiz kurum çalışanlarına değer verip, bir adım daha iyi şartlara nasıl taşınabilir mantığıyla hareket ettiklerinden ve zorlaştırmak yerine kolaylaştırmadan yana olduklarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Hem sendikal noktada bizlere desteklerini hissettirip, hemde işçi arkadaşlarımızın hiç birini birinden ayırt etmeden, hakkaniyet, samimiyet ve sevgi çerçevesinde bir iş düzeni oluşturduklarından dolayı hem sendikamız adına hemde tüm işçi arkadaşlarımız adına teşekkür ederiz.

www.ozguvensen.org
ÖZ GÜVEN SEN SENDİKASI