Başakşehir Belediyesi’nde görev yapan Özel Güvenlik Görevlisi üyelerimizin  26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası kutlama etkinliği düzenlendi. 

Şamlar tabiat ormanında gerçekleştirilen etkinliğe Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu, Bld. Bşk. Yrd. Sayın Ahmet Melik, Zabıta Müdürü Sayın Faruk Öztürk, Güvenlik Müdürü Sayın Şahin Şentürk ile Sendikamız Genel Sekreteri Hasan Koç, İstanbul İl Başkanımız Hüseyin İpek, Genel Koordinatörümüz Serdar Özkul, işyeri temsilcilerimiz Bekir Küçükkara ve Şenol Akkaya ile meslektaşlarımızın katılımı ile büyük coşku ve heyecan içerisinde kutlandı. 

Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu yaptığı açıklamada Başakşehir kentimizin huzur ve güvenliğini temin eden Özel güvenlik personellerimizle teşriki mesaide bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışan mesai arkadaşlarımın özel güvenlik günü ve haftasını kutluyorum demiştir. Ayrıca ayın üstün performans gösteren başarılı özel güvenlik görevlisi üyemize hediye takdiminde bulunmuşlardır. 

Genel sekreterimiz Hasan Koç; Gelişen dünyada güvenlik ihtiyacının üst düzeye çıktığını ve özellikle kamusal alanda verilen özel güvenlik hizmetlerinin daha da geliştirilerek hayatın her alanında görev yapan meslektaşlarımızın çalışma hayatı içerisinde karşılaştıkları sorunların ivedilikle giderilmesi gerektiğini belirtmiş ve ayın başarılı ekibini tebrik ederek çiçek takdiminde bulunmuştur.

Bu vesile ile 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin görev yapan tüm meslektaşlarımızın 26 Haziran özel güvenlik günü ve Haftası kutlu olsun.