Öz Güven Sen Sendikamızın 3.Olağan Genel Kurulu 19 Kasım 2022 Tarihinde Ankara / Kızılcahamam’da 22.23.24. Dönem Ak Parti Manisa Milletvekilimiz ve Hizmet - İş Sendikası Kurucu Genel Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, 25. Dönem Ak Parti Ankara Milletvekilimiz Ayhan Yılmaz, HAK-İŞ Genel Başkan Vekili Mehmet Şahin, Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öz, Hak-İş Genel Sekreteri Eda Güner, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tombul,  AHİD Başkanı Hilmi Yaman,  Bürokrat Ankarılar Derneği Başkanı Mustafa Akdoğan, Hak-İş’e Bağlı Sendikaların Genel Başkanları ve Genel Başkan Yardımcıları, İşveren Sendikalarının Genel Başkan Yardımcıları ve Uzmanları Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar,  Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Yenimahalle İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ömer Gafa ve Yönetim Kurulu, Hak-İş İl Başkanları, Hizmet- Sendikası ve Diğer Sendikaların Şube Başkan ve Yardımcıları,  Siyasi Partilerin Temsilcileri, Öz Güven Sen Sendikamızın İl Başkanları, Kıymetli Delegeler,  Basın Mensupları ve Misafirlerin Yoğun katılımıyla yapıldı.  
  
Genel Başkanımız Genel Kurul Konuşmasında Birlik ve beraberlik mesajı verdi. Genel Kurula katılan misafirlere Teşekkür ederek, Öz Güven Sen Mensuplarına, Hak-İş Genel Başkanımız Mahmut Arslan’a Hak-İş İl Başkanlarına ve Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanlarına, Emeği geçen herkese Teşkilatlanma’da vermiş oldukları mücadele ve Destekten  dolayı teşekkür ederek Genel Kurulumuzun Hayırlı olması dileğinde bulundu. 

Genel Kurulda Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz Güven Tazeledi. 
Genel Başkanlığa Ömer Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Murat Ünal, Ümit Yalçın ve Mehmet Ali Sipahi tekrar seçildiler.

Genel Kurul’da Zorunlu organlara Seçilenleri tebrik eder, Genel Kurulumuzun HAK-İŞ Camiamıza, Öz Güven - Sen Sendikamıza, Teşkilatımıza , Üyelerimize ve Emekçi kardeşlerimize hayırlı olmasını dileriz.